پیام فرستادن
محصولات
Cases
Home >

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD Cases

مناسبت ها
Contact Us
86-29-88763980
Contact Now
آخرین پرونده شرکت در مورد یک تبخیرگر روتاری چیست؟

یک تبخیرگر روتاری چیست؟

درتبخیرگر چرخانیک تجهیزات آزمایشگاهی رایج است که شامل یک موتور چرخان، یک کوسه استیصال، یک کوسه بازیابی، یک گلدان گرمایش، یک لوله تهویه و سایر قطعات است.این ماده عمدتا برای تقطیر مداوم حلال های فرار در شرایط فشار کاهش یافته استفاده می شود و به طور گسترده ای برای غلظت در مقیاس بزرگ استفاده می شود.، خشک کردن، استخراج و بازیابی نمونه ها. این تجهیزات ایده آل برای آزمایشات تحقیقاتی علمی و تولید انبوه صنعتی در مواد شیمیایی، داروسازی، مواد غذایی، حفاظت از محیط زیست،و رشته های دانشگاهی.   تبخیرگر چرخان به طور مداوم تعداد زیادی حلال های فرار را در شرایط فشار کاهش یافته تقطیر می کند.و غلظت محلول استخراج و تقطیر محلول دریافت کننده می تواند محصولات واکنش را جدا و تصفیه کند- از کوزه ی تبخیر روتاری با ظرفیت بزرگ برای افزایش ناحیه تبخیر استفاده می شود.که در یک حمام آب با فشار پایین قرار داده می شود و در حالی که چرخش می کند گرم می شود تا محلول با انتشار به طور موثر تبخیر یابد.
2024-01-31
بیشتر بخوانید
آخرین پرونده شرکت در مورد معرفی راکتور شیشه ای

معرفی راکتور شیشه ای

یک ظرف واکنش یا راکتور شیشه ای، یک ظروف است که برای واکنش های فیزیکی یا شیمیایی در آزمایشات مانند سنتز مواد، تقطیر و غلظت استفاده می شود.این کارایی داره مثل گرم کردن، تبخیر، خنک کردن و تکان دادن با سرعت بالا     بر اساس مواد راکتور، دو نوع راکتور وجود دارد: راکتورهای شیشه ای و راکتورهای فولاد ضد زنگ.   بر اساس ساختار راکتور، راکتورهای شیشه ای تک لایه، راکتورهای شیشه ای دو لایه و راکتورهای شیشه ای سه لایه وجود دارد.نوع راکتور مورد استفاده بستگی به شرایط واکنش خارجی مخلوط مواد اولیه دارد..
2024-01-05
بیشتر بخوانید
1
نقشه سایت |  Privacy Policy | China Good Quality اواپراتور فیلم پاک شده Supplier. Copyright © 2024 toption-china.com . All Rights Reserved.