پیام فرستادن
محصولات
solution details
Home > Cases >
یک تبخیرگر روتاری چیست؟
مناسبت ها
Contact Us
86-29-88763980
Contact Now

یک تبخیرگر روتاری چیست؟

2024-01-31

آخرین پرونده شرکت در مورد یک تبخیرگر روتاری چیست؟

درتبخیرگر چرخانیک تجهیزات آزمایشگاهی رایج است که شامل یک موتور چرخان، یک کوسه استیصال، یک کوسه بازیابی، یک گلدان گرمایش، یک لوله تهویه و سایر قطعات است.این ماده عمدتا برای تقطیر مداوم حلال های فرار در شرایط فشار کاهش یافته استفاده می شود و به طور گسترده ای برای غلظت در مقیاس بزرگ استفاده می شود.، خشک کردن، استخراج و بازیابی نمونه ها. این تجهیزات ایده آل برای آزمایشات تحقیقاتی علمی و تولید انبوه صنعتی در مواد شیمیایی، داروسازی، مواد غذایی، حفاظت از محیط زیست،و رشته های دانشگاهی.

 

تبخیرگر چرخان به طور مداوم تعداد زیادی حلال های فرار را در شرایط فشار کاهش یافته تقطیر می کند.و غلظت محلول استخراج و تقطیر محلول دریافت کننده می تواند محصولات واکنش را جدا و تصفیه کند- از کوزه ی تبخیر روتاری با ظرفیت بزرگ برای افزایش ناحیه تبخیر استفاده می شود.که در یک حمام آب با فشار پایین قرار داده می شود و در حالی که چرخش می کند گرم می شود تا محلول با انتشار به طور موثر تبخیر یابد.

نقشه سایت |  Privacy Policy | China Good Quality اواپراتور فیلم پاک شده Supplier. Copyright © 2024 toption-china.com . All Rights Reserved.