پیام فرستادن
محصولات
Factory Tour
Home >

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD Factory Tour

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD خط تولید تولید کننده
TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD

توپتیون اینسترومنت کو، ل.د.

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD
جزئیات اطلاعات
بازار اصلی:
آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , افریقا , اقیانوسیه , در سراسر جهان
نوع کسب و کار:
سازنده , فروشنده
تعداد کارکنان:
100~200
صادرات:
80% - 90%
توضیحات دقیق

TOPTIONیک ارائه دهنده راه حل آزمایشگاهی حرفه ای است که به ارائه بهترین راه حل ها و تجهیزات آزمایشگاهی به مشتریان جهانی در زمینه های مختلف مانند زیست شناسی، شیمی، داروسازی،تجزیه و تحلیل محیط زیستهدف نهایی ما در تمام رشته ها ثابت است:ارائه مناسب ترین راه حل ها و تجهیزات برای افزایش دقت و کارایی تحقیقات شما.

 

دفتر مرکزی آن در شیان، چین است، TOPTION از موقعیت آن در میان دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی متعدد بهره می برد.و همچنین میراث تاریخی و فرهنگی غنی آن که هزاران سال طول می کشداین فرهنگ عمیق و ظرفیت تحقیق علمی قوی به عنوان نیروی محرک برای توسعه مداوم ما عمل می کند و ما را قادر می سازد محصولات، راه حل ها و خدمات بهتر را ارائه دهیم.

 

کارخانه ما

 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD خط تولید کارخانه 0

 

TOPTION طیف گسترده ای از محصولات برتر را ارائه می دهد، از جمله تجهیزات تقطیر مولکولی، تجهیزات استخراج، تبخیرکننده های فیلم بالا، تبخیرکننده های چرخش، راکتورهای شیشه ای،راکتورهای فولاد ضد زنگ برای decarboxylation و کریستالیزه، فیلترهای خلاء، اجاق خشک کردن، حمام های گردش گرمایش و خنک کننده و موارد دیگر. ابزارهای نام تجاری TOPTION ما در بیش از 70 کشور و منطقه شهرت خوبی کسب کرده اند.ما به ده ها هزار سازمان در حل چالش های مربوط به تحقیق کمک های فنی می کنیممشتریان ما شامل دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، صنایع، آژانس های بازرسی و بسیاری دیگر هستند.

 

ارزش های اصلی ما

 

در TOPTION، هر کاری که انجام می دهیم توسط سه ارزش اصلی هدایت می شود که هر جنبه ای از کسب و کار ما را تحت تاثیر قرار می دهد: شرکتی که ما تشکیل می دهیم؛ افرادی که استخدام می کنیم؛و کیفیت بالا استخراج دستیلاسیون تجهیزات تبخیر ما تولید.

 

1) کیفیت

 

کیفیت بیش از یک بخش در شرکت ما است، این یک ارزش ذاتی است که افراد ما را تعریف می کند (ما فقط حرفه ای های واجد شرایط را استخدام می کنیم) ،تجهیزات ما (ما محصولات قابل اطمینان با کیفیت استثنایی تولید می کنیم)کیفیت به عنوان پایه ای است که بر روی آن تمام جنبه های عملیات ما ساخته شده است.

 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD خط تولید کارخانه 1

 

2) خدمات

 

مشتریان ما در قلب هر کاری هستند که ما انجام می دهیم. خواسته ها و نیازهای آنها ما را به بهبود مداوم خود الهام می دهد.چه در زمینه تجهیزات تولیدی و پیاده سازی استراتژی های بازاریابی باشد یا هر جنبه دیگری از فعالیت های تجاری TOPTION، وجود ما در خدمت به مشتریان ارزشمندمان متمرکز است..

 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD خط تولید کارخانه 2

 

3) صداقت

 

ما خود را مسئول استانداردهای اخلاقی بالا می دانیم. احترام به یکدیگر و رفتار با مشتریان با بیشترین مراقبت در قلب ما قرار دارد.ما همچنان متعهد به صداقت و عدالت در تمام تعاملات و روابط هستیمعلاوه بر این، ما متعهد به عمل در بهترین منافع نه تنها از شرکای ما بلکه همچنین کارکنان ما - صنعت به عنوان یک کل - و مصرف کنندگان که به راه حل های تجهیزات پیشرفته ما اعتماد می کنند.

 

 

تجهیزات TOPTION تمام استانداردهای ایمنی را برآورده می کنند. بازارهای اصلی ما شامل ایالات متحده، کانادا، اروپا و تایلند،تجهیزات استخراج، تقطیر و تبخیر ما از قبل برای شهر شما گواهی شده استما شما را آماده و فعال می کنیم، سریع!
 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD خط تولید کارخانه 3

 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD خط تولید کارخانه 4

 

ما متعهد به تکامل مداوم هستیم، با هدف ارائه بهترین تجهیزات و خدمات به مشتریان جهانی ما که در زمینه های مختلف مانند CBD، شیمی، داروسازی،موسسات تحقیقاتی، دانشگاه ها و صنعت مواد غذایی برای ارتباط سریع، لطفا با ما تماس بگیریدinfo@toptionlab.com.
 

 

 

خط تولید

TOPTION طیف گسترده ای از محصولات برتر را ارائه می دهد، از جمله تجهیزات تقطیر مولکولی، تجهیزات استخراج قند، بخارات فیلم بالا، بخارات چرخش، راکتورهای شیشه ای،راکتورهای فولاد ضد زنگ برای decarboxylation و کریستالیزه، فیلترهای خلاء، اجاق خشک کردن، حمام های گردش گرمایش و خنک کننده و موارد دیگر. ابزارهای نام تجاری TOPTION ما در بیش از 70 کشور و منطقه شهرت خوبی کسب کرده اند.ما به ده ها هزار سازمان در حل چالش های مربوط به تحقیق کمک های فنی می کنیممشتریان ما شامل دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، صنایع، آژانس های بازرسی و بسیاری دیگر هستند.

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD خط تولید کارخانه 0

نقشه سایت |  Privacy Policy | China Good Quality اواپراتور فیلم پاک شده Supplier. Copyright © 2024 toption-china.com . All Rights Reserved.